Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tabulka po 17. kole.

23. 4. 2010

Obrazek

Po výhře v Kryrech a za nejmenší divácké kulisy kola, která činní 10 diváků stále vzhlížíme na ostatní týmy z nejvyšší příčky tabulky s náskokem tří bodů na druhý Žatec, který v minulém kole porazil doma Krásný dvůr 10:0. Bronzovou pozici zatím drží tým, který také oplývá ambicemi na titul a to FC Chomutov B, který vyhrál v Postoloprtech 2:0 a na náš tým ztrácí pět bodů. Čtvrtou Kadaň potrápil na svém hřišti nevyzpytatelný tým Loko Chomutov a k hubené výhře Kadaně 1:0 se dá přidat slovíčko ,,jen“.  To pátý Litvínov už si může o slově titul nejspíš nechat jen zdát. Na náš celek tyčící se na prvním místě ztrácí propastných 12 bodů a to i přes domácí výhru s Ervěnicema 2:0. Všechny ostatní výsledky a mnohem více naleznete níže.

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
E2B1701 Žatec Krásný Dvůr 10:0 (4:0) 50  
 
E2B1702 Litvínov Ervěnice 2:0 (1:0) 30 hř.Lomská
 
E2B1704 Postoloprty FC Chomutov B 0:2 (0:1) 50  
 
E2B1705 Kryry Dubí 3:10 (0:5) 10  
 
E2B1707 Podbořany Klášterec 5:0 (2:0) 30  
 
E2B1703 T.Kadaň L.Chomutov 1:0 (0:0) 50  
 
E2B1706 SK Kopisty Údlice 2:1 (0:1) 50

 

 

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Dubí 17 16 0 1 129: 13 48 ( 24)
 
2. Žatec 17 15 0 2 111: 19 45 ( 18)
 
3. FC Chomutov B 17 14 1 2 69: 20 43 ( 19)
 
4. T.Kadaň 17 14 0 3 79: 24 42 ( 15)
 
5. Litvínov 17 12 0 5 60: 23 36 ( 9)
 
6. L.Chomutov 17 8 2 7 30: 14 26 ( 2)
 
7. Ervěnice 17 7 0 10 24: 53 21 ( -3)
 
8. SK Kopisty 17 5 2 10 31: 47 17 (-10)
 
9. Podbořany 17 4 4 9 24: 45 16 (-11)
 
10. Kryry 17 4 1 12 21: 86 13 (-14)
 
11. Údlice 17 3 3 11 22: 51 12 (-12)
 
12. Krásný Dvůr 17 3 3 11 19: 69 12 (-12)
 
13. Postoloprty 17 4 0 13 19: 87 12 (-15)
 
14. Klášterec 17 2 0 15 24:111 6 (-18)

 

 

NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E2B1801 Krásný Dvůr Podbořany 24.04. 14:45 SO  
 
E2B1802 Klášterec SK Kopisty 25.04. 14:45 NE  
 
E2B1803 Údlice Kryry 25.04. 12:30 NE  
 
E2B1804 Dubí Postoloprty 25.04. 11:30 NE Rudolfova huť
 
E2B1805 FC Chomutov B T.Kadaň 24.04. 15:00 SO U polikliniky
 
E2B1806 L.Chomutov Litvínov 24.04. 10:30 SO  
 
E2B1807 Ervěnice Žatec 24.04. 11:30 SO Jirkov
 
E2B2601 Krásný Dvůr T.Kadaň 28.04. 17:00 ST  
 
E2B2602 Postoloprty Litvínov 28.04. 17:00 ST umělá tráva
 
E2B2603 Kryry Žatec 28.04. 17:00 ST  
 
E2B2604 SK Kopisty Ervěnice 28.04. 17:00 ST  
 
E2B2605 Podbořany L.Chomutov 28.04. 17:00 ST  
 
E2B2606 Klášterec FC Chomutov B 28.04. 17:00 ST  
 
E2B2607 Údlice Dubí 28.04. 17:00 ST  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Knauf Cup- 1. FC DUBÍ 4:1 TJ SOBĚCHLEBY

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář