Tabulka po 17. kole.
Po výhře v Kryrech a za nejmenší divácké kulisy kola, která činní 10 diváků stále vzhlížíme na ostatní týmy z nejvyšší příčky tabulky s náskokem tří bodů na druhý Žatec, který v minulém kole porazil doma Krásný dvůr 10:0. Bronzovou pozici zatím drží tým, který také oplývá ambicemi na titul a to FC Chomutov B, který vyhrál v Postoloprtech 2:0 a na náš tým ztrácí pět bodů. Čtvrtou Kadaň potrápil na svém hřišti nevyzpytatelný tým Loko Chomutov a k hubené výhře Kadaně 1:0 se dá přidat slovíčko ,,jen“. To pátý Litvínov už si může o slově titul nejspíš nechat jen zdát. Na náš celek tyčící se na prvním místě ztrácí propastných 12 bodů a to i přes domácí výhru s Ervěnicema 2:0. Všechny ostatní výsledky a mnohem více naleznete níže.
VÝSLEDKY | |||||
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
E2B1701 | Žatec | Krásný Dvůr | 10:0 (4:0) | 50 | |
E2B1702 | Litvínov | Ervěnice | 2:0 (1:0) | 30 | hř.Lomská |
E2B1704 | Postoloprty | FC Chomutov B | 0:2 (0:1) | 50 | |
E2B1705 | Kryry | Dubí | 3:10 (0:5) | 10 | |
E2B1707 | Podbořany | Klášterec | 5:0 (2:0) | 30 | |
E2B1703 | T.Kadaň | L.Chomutov | 1:0 (0:0) | 50 | |
E2B1706 | SK Kopisty | Údlice | 2:1 (0:1) | 50 |
TABULKA | ||||||||
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
1. | Dubí | 17 | 16 | 0 | 1 | 129: 13 | 48 | ( 24) |
2. | Žatec | 17 | 15 | 0 | 2 | 111: 19 | 45 | ( 18) |
3. | FC Chomutov B | 17 | 14 | 1 | 2 | 69: 20 | 43 | ( 19) |
4. | T.Kadaň | 17 | 14 | 0 | 3 | 79: 24 | 42 | ( 15) |
5. | Litvínov | 17 | 12 | 0 | 5 | 60: 23 | 36 | ( 9) |
6. | L.Chomutov | 17 | 8 | 2 | 7 | 30: 14 | 26 | ( 2) |
7. | Ervěnice | 17 | 7 | 0 | 10 | 24: 53 | 21 | ( -3) |
8. | SK Kopisty | 17 | 5 | 2 | 10 | 31: 47 | 17 | (-10) |
9. | Podbořany | 17 | 4 | 4 | 9 | 24: 45 | 16 | (-11) |
10. | Kryry | 17 | 4 | 1 | 12 | 21: 86 | 13 | (-14) |
11. | Údlice | 17 | 3 | 3 | 11 | 22: 51 | 12 | (-12) |
12. | Krásný Dvůr | 17 | 3 | 3 | 11 | 19: 69 | 12 | (-12) |
13. | Postoloprty | 17 | 4 | 0 | 13 | 19: 87 | 12 | (-15) |
14. | Klášterec | 17 | 2 | 0 | 15 | 24:111 | 6 | (-18) |
NÁSLEDUJÍCÍ KOLO | |||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
E2B1801 | Krásný Dvůr | Podbořany | 24.04. 14:45 | SO | |
E2B1802 | Klášterec | SK Kopisty | 25.04. 14:45 | NE | |
E2B1803 | Údlice | Kryry | 25.04. 12:30 | NE | |
E2B1804 | Dubí | Postoloprty | 25.04. 11:30 | NE | Rudolfova huť |
E2B1805 | FC Chomutov B | T.Kadaň | 24.04. 15:00 | SO | U polikliniky |
E2B1806 | L.Chomutov | Litvínov | 24.04. 10:30 | SO | |
E2B1807 | Ervěnice | Žatec | 24.04. 11:30 | SO | Jirkov |
E2B2601 | Krásný Dvůr | T.Kadaň | 28.04. 17:00 | ST | |
E2B2602 | Postoloprty | Litvínov | 28.04. 17:00 | ST | umělá tráva |
E2B2603 | Kryry | Žatec | 28.04. 17:00 | ST | |
E2B2604 | SK Kopisty | Ervěnice | 28.04. 17:00 | ST | |
E2B2605 | Podbořany | L.Chomutov | 28.04. 17:00 | ST | |
E2B2606 | Klášterec | FC Chomutov B | 28.04. 17:00 | ST | |
E2B2607 | Údlice | Dubí | 28.04. 17:00 | ST |
Náhledy fotografií ze složky Knauf Cup- 1. FC DUBÍ 4:1 TJ SOBĚCHLEBY