Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předzápasový magazín: 1. FC DUBÍ vs. AFK LOKO CHOMUTOV

23. 10. 2009

V posledním domácím zápase podzimní části soutěže I. A třída starších žáků (skupina B) nastoupíme v rámci 10. kola proti lehko odepisovatelnému celku- AFK LOKO CHOMUTOV. Hráči AFK v minulém kole remizovali v městském derby na domácí půdě s týmem FC CHOMUTOV B. Třicet diváků na tribuně vidělo remízu 0:0. Naši hráči zvítězili v minulém kole na hřišti Ervěnic 6:0, ovšem výkon ani chování našeho celku nenasvědčovalo postavení v tabulce. Sobotní soupeř je v tabulce 9. za 3 výhry, 2 remízy a 5 proher se skóre 7:8 (vhodné přirovnání: ,,málo gólů střílí, málo jich dostávají) s počtem 11 bodů. Poslední měření sil obou celků proběhlo v minulém ročníku na hřišti LoKotky, které vyznělo lépe pro tým 1. FC DUBÍ, když jsme vyhráli v poměru 5:1. Náš tým také sehrál ve čtvrtek dne 22. 10. 2009 přátelské utkání na umělém hřišti areálu FK BANÍK MOST s místním ročníkem 1996 hrající českou divizi starších žáků. Zápas byl od začátku vyrovnaný, dalo by se říci, že náš tým byl lepší v první půli a potvrdil to hned v desáté minutě gólem Patrika Mažáriho na 1:0. Poté přišlo po dvou brejcích Baníku otočení skóre na stranu domácích. První půle nakonec skončila remízou, když na 2:2 vyrovnával krásnou střelou Daniel Vorel. V druhém poločase aktivita 1. FC DUBÍ pomalu odpadla a více ze hry měli domácí, kteří z toho ihned vytěžili vedoucí branku na 3:2. Ke konci fauloval ve vápně útočníka Mostu brankář Filip Kraus a nařízenou penaltu neměl nárok chytit. Stav byl 4:2. Co se týče hodnocení, tak z pohledu hráče musím uznat, že věkový rozdíl nebyl vůbec znát, ovšem chování a hra týmu byla oproti jiným zápasům daleko jiná a rozhodně jsme si v Mostě neudělali ostudu a zasloužili si minimálně remízu. Chtěl bych také poděkovat osobám, které tento ,,přátelák´´ dojednaly. Po dlouhé době jsme si zahráli proti sobě rovnému týmu a za to patří dík celého mužstva. Na příští týden, středu 28. 10. 2009 je dojednán další přátelský zápas na umělé trávě Krupky s domácím výběrem, tak snad si spravíme chuť.

Tým AFK LOKO CHOMUTOV má také webové stránky, zde naleznete odkazwww.afklokodorost.estranky.cz/

 

 

Obrazek
hřiště týmu AFK LOKO CHOMUTOV.

 

 

Náhledy fotografií ze složky LOKOMOTIVA CHOMUTOV vs. 1. FC DUBÍ

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář