Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předzápasový magazín- 1.FC DUBÍ vs. SK Havran KRYRY

12. 9. 2009

                                    Obrazek  vs. Obrazek

Obrazek

Při pohledu na tabulku, zjistíte, že se momentálně nacházíme na třetím místě, ovšem nenechte se zmást. Příčina vězí v odloženém zápase s týmem SK KOPISTY, s kterým se střetneme v úterý 15. 9. 2009 od 17:00 hod. na hřišti soupeře. Teď už ale k aktuálnějšímu duelu, v neděli dne 13. 9. 2009 vyběhneme k čtvrtému kolu I. A třídy starších žáků, proti nováčkovi soutěže, celku SK HAVRAN KRYRY. Nováček se po třech odehraných duelech (my odehráli zatím jen dva) drží na příčce desáté s třemi body za jednu výhru a dvě porážky, při skóre 1:9. Zápas bude mít zvláštní příchuť pro asistenta trenéra Ladislava Slapničku, který v Kryrech nějaký čas bydlel. Na dálku náš největší nepřítel Slavoj Žatec, s kterým se střetneme s jedním dnem přesně za měsíc, zatím porazil oba dva týmy nejzvučnějších jmen, Kadaňe a Litvínova a náš celek se potřebuje přiblížit chmelařům na ,,dostřel´´, není od věci, že náš tým předem posílají do hrobu, ostatně přesvědčte se sami, na jejich webových stránkách padlo na naší adresu již bezpočet nehezkých slůvek, plus úvodní foto náhrobku s naším jménem FC DUBÍ, zde máte odkaz http://fotbalzatec.mypage.cz/ .

Neváhejte a přijďte v neděli podpořit náš tým. Divácká kulisa na

minulém utkání byla úžasná a hrálo se před ní parádně, takže v neděli

na stadionu na Rudolfce, od 11:30 je výkop.

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky FK SLAVOJ ŽATEC VS. 1. FC DUBÍ

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář