Jdi na obsah Jdi na menu
 


21. kolo - 1. FC DUBÍ 2:1 1. SK JIRKOV

18. 5. 2009

                                                Obrazek2:1Obrazek  Obrazek Obrazek

Obrazek

 Kdyby nám někdo před zápasem řekl, že první celek tabulky 1. SK JIRKOV porazíme 2:1, klepal bych si prstem na čelo. Ovšem stalo se! Při rozcvičce budili sice hráči Jirkova respekt, nejen výškou a postavením v tabulce, ale někteří i vzhledem, obzvlášť gólman hostů, na jehož adresu vtipkoval o poločase i hl. coach J. Nebeský. Po prvním dotyku s míčem to z nás ovšem spadlo a už od úvodu jsme byli jasně lepším týmem. Největší šance první půle jsme si též vypracovali my. Nejprve překrásná hlavička Nguyena do šibenice senzačně ,,vyčapaná´´ gólmanem hostů. ,, Chytil to trochu jako v Matrixu´´ ozývalo se v řadách domácích v kabině. ,,Loženka´´ druhá byla na kopačce v té době ještě nic netušícího hrdiny utkání Dana Vorla, který z trestného kopu vyděsil ptáčky sedící na stromech za brankou hostů. Do kabin se šlo tedy se stavem 0:0 a s vědomím, že jsme jasně lepším týmem. Tlak pokračoval, ovšem deset minut před koncem nás zařízl nechvalně známý sudí pan Topinka, když neodpískal faul na Jana Pospíšila, ten zavrávoral a rychlý útočník hostů ho předběhl a obstřelil Filipa Krause v brance a tzv. ,,anglikem´´ poslal svůj tým do vedení. Za následné protesty si ještě vysloužili žlutou kartu Mažári, B. Knotek a Pospíšil. Tento verdikt nás hodně nakopl, a když už to vypadalo na smolně prohraný duel, tak se zhruba šest minut před koncem zápasu ocitl Dan Vorel z ničeho nic osamocený před gólmanem Jirkova a z malého vápna mu nedal šanci. Vyrovnáno! Dvě minuty po té přišel šok ještě větší, po faulu na Lothringa zahrával z půlky trestňák Mažári, míč putoval až na hranici velkého vápna k Danu Vorlovi a ten po excelentní otočce zavěsil nekompromisně ,,pod víko´´ branky hostů. Ohromná radost zachvátila celou Rudolfku. Zbývající čtyři minuty jsme odehráli takticky na výbornou, prakticky se házeli jen auty a po konečném hvizdu všem došlo, že se nám podařilo zprvu nemožné, porazili jsme první celek tabulky Jirkov a následný pokřik, děkovačka divákům a vítězná klobása byla opravdu zasloužená. To jsem ještě nezmínil prémii 2000,-, kterou klub za toto vítězství obdrží.

Sestava: Kraus- Lothring, Dolejší, Mažári, Pospíšil- Zeleník (M. Knotek), D. Vorel, B. Knotek, Sommer (Husák)- Nguyen, Tarant

Náhradníci: Špivák, Husák, M. Knotek

Góly: 2x D. Vorel

Žluté karty: Mažári, Pospíšil, B. Knotek, D. Vorel + 2 hráči Jirkova (pod obrázky je odkaz na všechny fotky ze zápasu- určitě jukněte! ;-)
Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

Obrazek

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky 1. FC DUBÍ vs. 1. SK JIRKOV

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář