Jdi na obsah Jdi na menu
 


16. kolo- 1. FC DUBÍ 3:2 (1:2) SK Kopisty

14. 4. 2010

Obrazek

Časy kdy náš tým každého válcoval v poměrech 10:0 a výše jsou ty tam. Dámy a pánové říkejte si, co chcete, ale jestli nám u hlavy nezazvoní brzo dost hlasitý gong, přijdou velké problémy. V rámci 16. kola jsme na domácí půdě přivítali tým Kopist a čekalo se jasné vítězství. Realita je ovšem úplně jiná. Hned na úvod jsme se sice dostali do vedení zásluhou Lukáše Zeleníka, který nadvakrát dorážel míč do branky. Poté ale přišli chvíle z těch nejtemnějších snů. Kopisty trestuhodně snadně obcházeli kraje naší obrany a pohodlně svrhli vedení na svou stranu. Poločas skončil výsledkem 1:2 pro hosty. Ve druhém poločase si tým sáhl na neuvěřitelné dno. Kopisty měli sice dále převahu, ale my jsme do hry zapojili srdce, bojovnost a jednu velkou touhu nedát se soupeři jen tak zadarmo a doslova hrdinským výkon jsme vyrovnali. Celý manšaft ,,flusal“ doslova krev a v tu chvíli hodně nepravděpodobné se stalo skutečností. Roman Nguyen po vyrovnávající brance na 2:2 vstřelil vítězný gól doslova ,,za pět minut dvanáct.“ Tři body jsou sice doma, ale jestli se celé dění uvnitř klubu nezmění, bude to hodně zlé… Nic to ovšem nemění na tom, že výkon to byl od všech hrdinský a kvůli absenci několika hráčů v podobě zájezdu ve škole přírodě a nepříjemných zranění jsme dokázali vyhrát v počtu 8+1 a náš výkon musí jít vzhůru. Náš tým si ukázal, že na to opravdu má, i když to hodně bolelo!

Sestava: Kraus- Husák, Dolejší, Mažári, Knotek- Sommer, Lothring, Nguyen, Zeleník

Karty: žluté- nikdo
           červené- 1x Kopisty

Góly: 2x Nguyen, 1x Zeleník

 

Náhledy fotografií ze složky 1. FC DUBÍ vs. Tatran ZKZ Podbořany

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář