Jdi na obsah Jdi na menu
 


10. kolo- 1. FC DUBÍ 3:0 AFK LOKO CHOMUTOV a PZ FC CHOMUTOV B

30. 10. 2009

Obrazek

Když nepočítám poslední duel na půdě Krásného Dvora, poslední zápasy podzimní části soutěže I. A třída starších žáků sehrajeme s oběma Chomutovskými celky soutěže. Ten první byl na pořadu desátého kola. Na domácí půdě jsme papírově slabší AFK LOKO CHOMUTOV přehráli v poměru 3:0. Zápas to ovšem vůbec nebyl jednoduchý. Hráči AFK byli zataženi a hráli na brejky. Bránili prakticky v devíti lidech plus dva hrotoví útočníci na půlce. Těžko se dostávalo za obranu hostů. Naše ofensivní snaha končila většinou na hranici vápna branky Chomutovských. Když už se podařilo prolomit červenočernou zeď Lokotky, nepodařilo se prostřelit pro změnu brankáře. To se povedlo až Romanu Nguyenovi a do kabin se šlo s výsledkem 1:0. Byl to jasný zápas tipu tzv. o prvním gólu. V kabině o poločasu padali slova, jako teď už to půjde atd. Také že šlo, ale hra se obrazem moc nezlepšila a zhruba dvacet diváků na tribuně trpělo. Po brankách Dana Vorla a střídajícího Martina Sommera dostal výsledek konečnou podobu a tři body za výhru 3:0 byli na světě. Kolo jedenácté nás zavede, jak jsem již zmínil, opět do Chomutova, tentokrát do areálu týmu FC CHOMUTOV B. Poslední aspirant na titul v závěru. Minulé střetnutí na půdě ,,béčka´´ skončilo drtivou a trochu i nečekanou výhrou 6:0 ve prospěch našeho celku. Chomutovští ztrácí na naší první pozici osm bodů a jsou na třetím místě. Zatím vyhráli osmkrát, jednou remizovali a dvakrát prohráli se skóre 40:16. Soupeř je známý ne moc přesvědčivými výkony rozhodčích pískajících na jejich půdě a také velmi hlasitými diváky, kteří minulé utkání prožívali možná ještě více než samotní hráči. To jsou, ovšem aspekty na které se nesmí brát ohled a poprat se s tím. Výkop je na hřišti u polikliniky od 10:00 hodin. Sraz je v 7:30 hod. a odjezd o půl hodiny později. Role favorita není ve šlágru 11. kola daná, ale všichni věří, že se uskuteční repete z minulé sezony.

 

 

STATISTIKY (AFK LOKO CHOMUTOV)

Sestava:Kraus- Zeleník, Dolejší, Mažári, Husák- Ištván, Lothring, Špivák, Nguyen- Vorel, Amity

Náhradnící: Sommer, Knotek

Góly: 1x Nguyen, 1x Vorel, 1x Sommer

Karty: nikdo

 

Obrazek

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky 1.Fc Dubí vs. Chomutov

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nacpané A - 5 kluků 95

(Carlos, 13. 11. 2009 3:25)

FC chomutov "B" - 1. FC Dubí 4:1 (1:0)


V sobotu 31.10.2009 přivítali naši kluci od 10:00 hodin vedoucí tým tabulky, 1. FC Dubí. Trenéři neponechali nic náhodě a tým doplnili hráči ročníku 1995. Síly tak poněkud vyrovnaly. Naši začali dobře a soupeře naše dobře organizovaná obrana do ničeho nepustila. Naši se ujali vedení po pěti minutách hry, kdy po rohovém kopu Jana Němečka hlavičkoval Láďa Nutil. Brankář hostí byl bez šance. Trenéři šíleli radostí J !!! Naši dále pokračovali v soustředěné hře a po rychlém rozehraní autového vhazování a centru Ládi Nutila se k míči dostal David Vydržel. Jeho slabá střela byla ještě zablokována, ale nekompromisní dorážka odraženého míče Honzou Koptou znamenala opět změnu skóre. Soupeř se během prvního poločasu dostal jen k dvěma střelám, ale Filip si v brance bez problémů poradil. Soupeře do poločasu čekala ještě jedna rána, když se po pasu Pavla Vondráška prosadil Jan Němeček. Honza využil prostoru na pravém křídle a chyby vybíhajícího brankáře a krásným obloučkem z 20 metrů ho přehodil. 3:0 !!!
Po poločasové přestávce se chtěli do zápasu dostat také hosté a chtěli K tomu využít aktivního nástupu do druhé půle. To se jim z části podařilo když vyražený míč Filipem po rohovém kopu dopravil po šťastné teči hráč hostí. 3:1. Kluci lehce znejistěli a míče tak lehko nešly z obrany jako v prvním poločase. Záloha nedostávala míče, které by mohla kvalitně předat dál. Soupeř dále „kousal“ a nastřelil tyč naší braky. Naši se probrali až po polovině druhého poločasu, ale šance Ládi Nutila a Míry Boháče zůstaly nevyužité. Konečnou podobu výsledku dal svojí druhou brankou Láďa Nutil, když jeho střela „obloučkem“ skončila za zády překvapeného brankáře hostí. Radost kluků a trenérů po závěrečném hvizdu byla zasloužená a „namyšlený“ soupeř si odvezl první porážku v sezóně !!!LE HUY HIEP, VONDRÁŠEK P., LE THANH HOANG, ČAPÍK, ZAHRADNÍK, FOŘT, NĚMEČEK, NUTIL, KOPTA, VYDRŽEL, BOHÁČ,

Váňa, KAMENÍK, exner, VONDRÁŠEK T.